کنکور

 کنکور رقابت فشرده ای است که برای دانش آموزان اهمیت ویژه ای دارد و سرنوشت و آینده هر شخص را ممکن است تغییر دهد. کنکوری ها هر سال با سوالات زیادی در خصوص آزمون های خود دارند که لازم است تا با سرعت بالا و دقت زیاد به جواب سوال خود برسند. در حال حاضر بچه های کنکوری سال ۹۹ و ۱۴۰۰ در حال مطالعه شرکت در آزمون هستند . سایت انجمن کنکور جهت تبادل نظر بین کنکوری ها و مشاور ها و موسسات آموزشی راه اندازی شده است تا دانش آموزان نظام قدیم و جدید مقاطع و پایه های دهم ، یازدهم و دوازدهم رشته های مختلف ریاضی فیزیک ، تجربی ، انسانی ، هنر و زبان بتوانند با اشتراک مطالب ، سوالات و نظرات خود در زمینه برنامه ریزی تحصیلی کنکور خود ، قدمی نوین در سرعت دسترسی به اطلاعات داشته باشند.

شما هم میتونید با حضور در این انجمن از آخرین اخبار ، وقایع و تغییرات در خصوص سوالات کنکور ، موسسات آموزشی ، کتاب های درسی و کمک درسی گاج مارکت ، برنامه راهبردی قلمچی ، گزینه دو ، خیلی سبز ، بانک کتاب پایتخت ، پیگیری ثبت نام  طرح های حکمت  باقرالعلوم نیروهای مسلح  و آزمون های آزمایشی ، کارنامه و  تخمین رتبه و تراز و رتبه های قبولی ، بازار کار رشته ها ، جزوه و CD و DVD های آموزشی ، کد های تخفیف چی بخونم ، نرم افزار ها و اپلیکیشن های کنکوری ، کلاس های آنلاین کلاسینو ، آیکلاس ، جهشینو ، ماز ، آنلاین آکادمی تخته سیاه ، آلا  و نیز سوالات درسی در خصوص درسهای زیست شناسی ، شیمی ، ریاضی ، فیزیک ، عربی ، ادبیات ، معارف و دینی و … مطلع باشید.

قابلیت نظر سنجی ، پرسش و پاسخ آنلاین و مجازی با مشاوران کنکور و کلاس های مجازی در سایت انجمن کنکور می تواند دسترسی شما به اطلاعات روز را سرعت ببخشد.

سوالات مشاوره ای خودتونو مثل بودجه بندی ، بارم بندی ، زمان و تایم تست زنی و درصد هر تست میتونید از دوستاتون بپرسین و به اشتراک بزارین.

با اطلاعات دقیق و پیدا کردن سوال خود در انجمن کنکور میتونید خیلی مطمئن در راه کنکور قدم بردارید.

کنکور

ثبت نام مشاوران و مدرسان  کنکوری برای  ارائه وبینار آنلاین رایگان

مشاوران و مدرسان کنکور جهت همکاری با سایت انجمن کنکور جهت برگزاری کلاس ها و وب کنفرانسهای آنلاین میتونن فرم زیر رو برامون ارسال کنن.

توضیح اینکه بر اساس توانایی های خودتون یا موسستون میتونید گزینه های مختلف رو انتخاب کنید و یک گزارش از برنامه های خودتونو برای انلاین شدن با دانش اموزان ارسال کنید.این پلن برای تمامی مشاوران و مدرسان رایگان بوده و هزینه ای برای اون دریافت نمیشه.

نوع ارتباط بصورت کنفرانس ویدیویی در همین صفحه خواهد بود و دانش اموزان میتونن سوالات خودشونو بشکل زنده از شما بپرسن و میتونید با استفاده از قابلیتهای ارسال فایل و فیلم و اشتراک گزاری دسکتاپتون و تخته سیاه موجود در اتاق سوالاتشونو پاسخ بدین.

ارسال مدارک و فیلم و اسلاید و عکس در کنفرانس انلاین امکانپذیر هست و قبل از از برگزاری کنفرانس باید مدارک رو در اتاق مخصوص خودتون بارگزاری کنید تا در موقع لزوم به دانش اموزان ارائه کنید.

در صورت تمایل به تشکیل اتاق و برگزاری کلاس کنکوری فرم زیر را پر و ارسال کنید.